Virbališkės takas 4 Palanga, LT-00127
(0 460) 48416
info@moksleiviuklubas.lt

Šeimų piknikas

Gegužės 18 d. Palangos moksleivių klube vyko Šeimų piknikas!
Oras buvo nuostabus, kaip ir mūsų Klubo bendruomenės nariai.
Pirmieji šeimos pikniko dalyvius pasveikino Klubo šokėjai ir dainorėliai .
Buvo pristatytos veiklos, kurios vyko viso pikniko metu: fotografijos studija  (visi galėjo prašyti asmeninių šeimos nuotraukų iš fotografės Kristinos), dailės studija (ant molbertų rašė sveikinimus Moksleivių klubui) bei skautai, kurie renginio metu (kaip ir visada, mūsų nepalieka alkanų) – virė sriubą ant „laužo“.
O kiek dar buvo linksmybių! Tėčiai demonstravo kulinarinius sugebėjimus, mamos gaminosi jaunystės eleksyrus, susibūrusios komandos kūrė dainas  ir madas, žaidė įvairius loginius ir judriuosius žaidimus, ukrainiečiai pristatė Vyšivankos ornamentus, pūtė didžiuosius burbulus ir t.t.
Labai džiaugiamės, kad į šeimos pikniką susirinko didelė Palangos moksleivių klubo bendruomenė, kuri buvo aktyvi, draugiška ir bendraujanti. Ore tvyrojo nuostabi nuotaika ,bendrystė, mezgėsi naujos pažintys…
Ačiū visiems dalyvavusiems