Virbališkės takas 4 Palanga, LT-00127
(8 460) 48416
info@moksleiviuklubas.lt

Informacija Ukrainos vaikams

Informacija Ukrainos vaikams / Інформація для українських дітей

Kviečiame atvykti į užsiėmimus, kurie vyksta Virbališkės takas 4, Palanga.  Būtina registracija 8-682-30504 arba el. paštu info@moksleiviuklubas.lt.

КЛУБ учнівob ПАЛАНГИ

графік занять

Назва  заняттяВік дітейІм’я вчителяМісце проведення занятьПонеділокВівторокСередаЧетверП’ятниця
1.       Студія сучасного танцюI гр. – 6 до 10 р

ІІ гр –11 до 18 р.

Габія Тамуліте112

Зал хореографії

15.00-14.45 (І)

16.00-16.45 (II)

15.00-14.45 (І)

16.00-16.45 (II)

2.       Театральна студія „Пограємо в театр“6 до 18 роківМільгінта Палубінськате113
Актова зала
15.00-16.3515.00-16.35
3.       Студія моди та дизайну7 до 15 роківДайва Сангавічієне20214.30-16.0514.30-16.05
4.       Цікава лабораторія7 до 11 роківРаймонда Александровичієне20315.00-15.4515.00-15.45
5.       Морські  скаутський6 до 18 роківЮргіта Пашкевичене20315.00-16.35
6.       Шаховий клуб6 до 18 роківАста Ідзелієне20317.15-18.5017.15-18.50
7.       Фольклорний ансамбль „Кікіліс“6 до 18 роківДіана Шедуйкене30213.00-15.4013.00-15.40
8.       Iіспанська7 до 18 роківМарія Р. Л. Барізоні303Початківці

13:00-14:45
(7-18 р)

9.       Студія цифрової фотографіїІ гр – 7 до 11 р

ІІ гр –12 до 18 р

Крістіна Нутаутьєне30315.30-17.05
(7-11 років)
14.00-14.45

(12-18 років)

10.   Kлуб друзів6 до 12 роківМарія Р. Л. Барізоні30315.00-15.45
11.   Xудожня студія „Острів кольорів“.6 до 18 роківДіана Ракаускене30413.00-14.3513.00-14.35
12.   Творча майстерня „Гузикас“6 до 18 років30415.00-16.3515.00-16.35
13.   Студія декорування6 до 18 років30414:00-16:00
14.   DJ та звукова студія12 до 18 роківЖилвінас Кажис31116.00-17.35

Tvarkaraštis

Eil. Nr.Būrelio pavadinimasVaikų amžiusVadovo vardas pavardėUžsiėmimų vietaPirmadienisAntradienisTrečiadienisKetvirtadienisPenktadienis
1.  Šiuolaikinio šokio studija

I grupė – nuo 6 iki 10 m.

II grupė – nuo 11 iki 18 m.

Gabija Tamulytė

112
Choreografijos salė

15.00-14.45 (I)

16.00-16.45 (II)

15.00-14.45 (I)

16.00-16.45 (II)

2.Teatro studija „Žaidžiame teatrą“Nuo 6 iki 18 metųMilginta Palubinskaitė113
Aktų salė
15.00-16.3515.00-16.35
3.Mados ir dizaino studijaNuo 7 iki 15 metųDaiva Sangavičienė20214.30-16.0514.30-16.05
4.Įdomioji laboratorijaNuo 7 iki 11 metųRaimonda Aleksandravičienė20315.00-15.4515.00-15.45
5.Jūrų skautaiNuo 6 iki 18 metųJurgita Paškevičienė20315.00-16.35
6.Šachmatų būrelisNuo 6 iki 18 metųAsta Indzelienė20317.15-18.5017.15-18.50
7.Folkloro ansamblis „Kikilis“Nuo 6 iki 18 metųDiana Šeduikienė30213.00-15.4013.00-15.40
8.Ispanų kalbaNuo 7 iki 18 metųMaria Rossana Laurino Barizoni303Pradedantieji
14.00-14.45
(7-18 m)

9.Skaitmeninės fotografijos studijaI grupė – nuo 7 iki 11 metų
II grupė – nuo 12 iki 18 metų
Kristina Nutautienė30315.30-17.05
(7-11 metų)

14.00-14.45
(12-18 metų)

10.Draugų klubasNuo 7 iki 11 metųMaria Rossana Laurino Barizoni30315.00-15.45
11.Dailės studija „Spalvų sala“Nuo 6 iki 18 metųDiana Rakauskienė30413.00-14.3513.00-14.35
12.Kūrybinės dirbtuvės „Guzikas”Nuo 6 iki 18 metųDiana Rakauskienė30415.00-16.3515.00-16.35
13.Dekoravimo studijaNuo 6 iki 18 metųDiana Rakauskienė30414.00-16.00
14.DJ ir garso studijaNuo 12 iki 18 metųŽilvinas Kažys31116.00-17.35