Virbališkės takas 4 Palanga, LT-00127
(8 460) 48416
info@moksleiviuklubas.lt

Folkloro ansamblis „Kikilis“

Vadovė Diana Šeduikienė

 

 

Diana – mokytoja ekspertė, kuriai etnokultūra yra gyvenimo būdas. Ji aktyviai, pasitelkdama kūrybą bei gerą nuotaiką, ugdo ir supažindina įvairaus amžiaus vaikus bei jų tėvelius su liaudies tradicijomis, įsuka į kalendorinių švenčių ratą.

„Tradicinių šokių vakaronės, muzikavimas, senosios dainos, kraštotyrinės kelionės – tai, kuom pati gyvenu jau daugelį metų 😊! Norėčiau, kad ir vaikai gyvai susipažintų su savo krašto tradicijomis per dainas, žaidimus, keliones. Ir tau tai prie širdies 😉? Ateik į „Kikilį“ ir kartu patirkime puikių nuotykių!“

 

Užsiėmimų laikas:

Trečiadieniais ir penktadieniais

13.00-15.45

Folkloro ansamblio „Kikilis“ vaikai – linksmi ir pasiutę, mėgstantys bendrauti per liaudies dainą, šokį, žaidimus, tradicinę muziką. Jų pomėgis – kraštotyrinės kelionės, tradicinių amatų pažinimas. Jie – įvairių etnostovyklų, folkloro festivalių, konkursų, Dainų švenčių dalyviai. Jei nori prisijungti – ateik !

Folkloro ansamblio tikslas suburti jaunimą, besidomintį savo krašto tradicijomis ir papročiais. Per dainavimą, muzikavimą, liaudies šokį, žaidimus perteikti etnokultūrines žinias. Įvairių edukacinių užsiėmimų kraštotyrinių kelionių, stovyklų metu supažindinti vaikus su kuo įvairesnėmis etnokultūrinėmis apraiškomis. Į ansamblio veiklą įtraukti visą šeimą.

Užsiėmimų metu dainuojamos liaudies dainos, žaidžiamo liaudies žaidimai, šokami liaudies šokiai, rateliai, grojama liaudies instrumentais. Organizuojamos įvairios teminės programos, besiremiančios kalendorinėmis šventėmis. Dalyvaujama su etnine kultūra susijusiuose edukaciniuose užsiėmimuose.