Virbališkės takas 4 Palanga, LT-00127
(8 460) 48416
info@moksleiviuklubas.lt

Tvarkaraštis

Preliminarus užsiėmimų tvarkaraštis 2022-2023 m. m.

Daugiau informacijos apie planuojamus užsiėmimus rasite čia.

Paaiškinimai: 1– pradedantieji, 2 – pažengę, 3 – pažengę jaunesni, 4 – pažengę vyresni.

Eil. Nr.Būrelio pavadinimasAmžiusVadovo vardas pavardėUžsiėmimų vietaPirmadienisAntradienisTrečiadienisKetvirtadienisPenktadienis
1. Šokio studija „Ringo“6-10 m.Gabija Tamulytė11215.00-15.45  14.00-14.45 
2.Šiuolaikinio šokio studija11-18 m.Gabija Tamulytė

112

17.00-17.45  16.00-16.45 
3. Lietuvių tautinio šokio studija6-10 m.Gabija Tamulytė

112

16.00-16.45  15.00-15.45 
4.Pramoginiai šokiai6-17 m.Daiva Sangavičienė11217.30-18.151  17.30-18.151
18.30-20.052
 
5.Teatro studija     „Kopų kaukės“6-18 m.Milginta Palubinskaitė

113

14.00-14.451

15.00-16.352

 

14.00-14.451
15.00-16.35
2

 

  
6.Mados ir dizaino studija6-18 m.Daiva Sangavičienė

202

14.30-15.151

15.30-17.05

  

14.30-15.151

15.30-17.052

 
7.Įdomioji laboratorija6-11 m.Raimonda Aleksandravičienė

203

14.00-15.35 
I grupė
 15.00-16.35

II grupė

  
8.Jūrų skautai6-18 m.Jurgita Paškevičienė

203

    15.00-16.35
9.Maisto laboratorija9-12 m.Josana Viržintienė

203

    14.00-15.35

I grupė

15.45-17.20
II grupė
10.Šachmatų būrelis6-18 m.Asta Idzelienė

203

 16.00-16.45

17.00- 18.352

 

16.00-16.45

17.00- 18.352

 
11.Folkloro ansamblis „Kikilis“6-18 m.

Diana Šeduikienė

302

  13.00-15.30 13.00-15.30
12.Ispanų kalba6-18 mMaria Rossana Laurino Barizoni

303

 

13.00-13.451
14.00-15.353
15.45-17.204

 

14.00-14.451
15.00-15.453
16.00-17.354

 
13.Gerų emocijų pasaulyje6-11 mJosana Viržintienė

303

 

13.00-14.35
I grupė
14.45-16.20
II grupė

   
14.Dailės studija „Spalvų sala“6-18 mDiana Rakauskienė

304

 

13.00-13.451
14.00-15.353
15.45-17.204

 13.00-13.451
14.00-15.35
3
15.45-17.20
4
 
15.Keramikos studija6-12 mDiana Rakauskienė

304

14.00-15.35 13.30-15.05  
16.Kūrybinės dirbtuvės „Guzikas” (NVŠ)6-18 mDiana Rakauskienė

304

  15.15-16.50  
17.Skaitmeninės fotografijos studija7-18 mKristina Nutautienė

310

   14.00-14.45  

15.00-15.45

 
18.Kompiuterinė grafika Photoshop11-18 mKristina Nutautienė

310

  15.30-17.05  
19. Robotikos studija I

 

6-11 mRasa Tamošiūnė

310

 

13.00-14.35
I grupė
16.30-18.05
II grupė

  

13.00-14.35
III grupė

20.Robotikos studija II9-12 mRasa Tamošiūnė

310

 14.45-16.20   
21.Programavimo nuotykiai9-12 mRasa Tamošiūnė

310

    14.45-16.20
22. DJ ir garso studija11-18 mŽilvinas Kažys

311

  16.00-17.35  
23.Muzikavimo studija „SOUNDLab“11-17 mDaiva Palėdaitė

311

 15.30-17.05  15.30-17.05