Virbališkės takas 4 Palanga, LT-00127
(8 460) 48416
info@moksleiviuklubas.lt

Šachmatų būrelis

Vadovė Asta Idzelienė

 

 

„Esu Asta. Man 48 m. Šachmatais pradėjau žaisti 6 metų. Mano pirmasis ir geriausias treneris – mano tėtis. Dabar esu reitinguotas Fide žaidėjas 3 kategorijose. Aukščiausi pasiekimai moterų komandiniuose Lietuvos čempionatuose( 1-2-3 vietos). Keletą metų dirbau laisvuoju šachmatų mokytoju Kretingoje. Mokiau vaikus šachmatų žaidimo, organizavau varžybas, ruošiau vaikus Lietuvos šachmatų čempionatams ir turnyrams. Teko ruošti mergaites ir Europos vaikų šachmatų čempionatams(2 kartus). Palangos moksleivių klube dirbu antrus metus. Praėjusiais mokslo metais mums pavyko susidraugauti ir pasiekti puikių rezultatų.“

 

Užsiėmimų laikas:
Antradieniais ir ketvirtadieniais

16.00-16.45 – pradedantieji
17.00-18.35 – pažengę

 

Kviečiame prisijungti 6-19 metų šachmatų mylėtojus ar norinčius išmokti jais žaisti.

Šachmatai – ir sportas, ir menas, ir mokslas. Čia savo vietą gali rasti  ir mėgstantys pasivaržyti, ir vertinantys grožį, o taip pat ir mėgstantys logiškai mąstyti, analizuoti, kaupti žinias. Yra atlikta tyrimų, kurie parodo, jog užsiiminėjantys šachmatais geriau mokosi mokykloje, yra kūrybiškesni, ugdosi matematinį mąstymą.

Būrelio mokiniai susipažins su senojo žaidimo taisyklėmis, strategijos ir taktikos pagrindais. Vaikai mokysis mąstyti logiškai ir strategiškai, planuoti ir numatyti kelis žingsnius į priekį. Organizuosime įvairius turnyrus.

Šachmatų būrelis gabiausiems šachmatininkams bus tiltelis į sportines aukštumas.

Šachmatų privalumas – tai matematinį mąstymą ugdantis loginis žaidimas, neatsiejamas nuo sportinio intereso.