Virbališkės takas 4 Palanga, LT-00127
(8 460) 48416
info@moksleiviuklubas.lt

Šachmatų būrelis

Būrelio vadovė: Asta Idzelienė.

„Esu Asta. Man 48 m. Šachmatais pradėjau žaisti 6 metų. Mano pirmasis ir geriausias treneris – mano tėtis. Dabar esu reitinguotas Fide žaidėjas 3 kategorijose. Aukščiausi pasiekimai moterų komandiniuose Lietuvos čempionatuose( 1-2-3 vietos). Dirbau laisvuoju šachmatų mokytoju Kretingoje (NVŠ pro

gramoje) . Mokiau vaikus šachmatų žaidimo, organizavau varžybas, ruošiau vaikus Lietuvos šachmatų čempionatams ir turnyrams. Teko ruošti mergaites ir Europos vaikų šachmatų čempionatams(2 kartus). Šachmatai yra puikus stalo žaidimas. Tikiuosi kad man pavyks susidraugauti su vaikais. Gal netgi pavyks atsivesti į šachmatų treniruotę (1 kartą) savo šuniuką Rio😉. „

Pagarbiai Asta Idzelienė

Šachmatai – ir sportas, ir menas, ir mokslas. Čia savo vietą gali rasti  ir mėgstantys pasivaržyti, ir vertinantys grožį, o taip pat ir mėgstantys logiškai mąstyti, analizuoti, kaupti žinias. Yra atlikta tyrimų, kurie parodo, jog užsiiminėjantys šachmatais geriau mokosi mokykloje, yra kūrybiškesni, ugdosi matematinį mąstymą.

Būrelio mokiniai susipažins su senojo žaidimo taisyklėmis, strategijos ir taktikos pagrindais. Vaikai mokysis mąstyti logiškai ir strategiškai, planuoti ir numatyti kelis žingsnius į priekį. Organizuosime įvairius turnyrus.

Šachmatų būrelis gabiausiems šachmatininkams bus tiltelis į sportines aukštumas.

Šachmatų privalumas – tai matematinį mąstymą ugdantis loginis žaidimas, neatsiejamas nuo sportinio intereso. Vaikų amžius 6-19m.

Būrelis vyksta – antradieniais, ketvirtadieniais nuo 17.15 iki 18.50, 203 kabinete.