Virbališkės takas 4 Palanga, LT-00127
(0 460) 48416
info@moksleiviuklubas.lt

Skaitmeninės fotografijos studija

Vadovė Kristina Nutautienė

 

 

Kristina – fotografė, aktyvi „Palangos fotoklubas 750” narė, organizuojanti fotosesijas, išklausiusi daug įvairių paskaitų, mokymų bei seminarų, analizuojančių fotografijos subtilybes. Aktyviai dalyvaujanti įvairiuose konkursuose, projektuose, parodose.

Užsiėmimų laikas:
Trečiadieniais  

15.00-16.35 

Ketvirtadieniais
13.45-15.15 

Fotografijos studijoje susipažinsite su turima fototechnika ir mokinsimės ją valdyti.

  • Mokysitės dalykų pakeisiančių fotografiją (diafragma, išlaikymas, jautrumas, šviesa, histograma, ryškumo zona, fokusavima ir kt.).
  • Sužinosite apie kompozicijas, kurios privers žiūrovą mėgautis tavo nuotraukomis (trečdalio taisyklė, horizontas, įstrižainė, rėminimas, ritmas, linijos, trejetas, kadro užpildymas).
  • Suprasite šviesos ir spalvų reikšmę gražioms nuotraukoms (frontalinė šviesa, šoninė šviesa, užpildanti šviesa, minkšta/kieta šviesa, spalvų ratas, spalvų derinimas…).
  • Lengvai koreguosite nuotraukas.
  • Susipažinsite su fotografijos žanrais: peizažas, reportažas, kelionių fotografija ir kt.

Per mokslo metus aktyviai fotografuojam aplinką, gamtą, įvairius daiktus, kuriam kompozicijas, susipažįstam su įvairiais fotografijos žanrais.
Dalyvaujame fotografijų konkursuose bei parodose, fotografuojam Moksleivių klubo ir Palangos miesto renginius, bendradarbiaujam su kolegomis, vykstam į išvykas ir edukacijas.

Jei mylit fotografiją, patinka fotografuoti, fiksuoti įvairias akimirkas, Skaitmeninės fotografijos studijoje surasite ne tik bendraminčių bei draugų, bet ir patobulinsite savo fotografijos žinias ir įgysite daugiau praktikos bei patirties.