Virbališkės takas 4 Palanga, LT-00127
(8 460) 48416
info@moksleiviuklubas.lt

Šiuolaikinio šokio studija

Vadovė Gabija Tamulytė

 

 

 

„Esu šiuolaikinio šokio mokytoja, tautinio šokio mylėtoja. Moksleivių klube užsiimu ne tik šokių mokymu, bet taip pat esu ir Eurodesk tinklo partnerė, todėl į mane kreiptis galima ne tik šokio klausimais. Manau, kad visiems su manimi smagu dėl to, jog esu labai linksmas, bendraujantis, visada besišypsantis ir mėgstantis plepėti žmogus“. 

 

 
Užsiėmimų laikas:
Pirmadieniais

17.00-17.45 
Ketvirtadieniais
16.00-16.45

 

Šiuolaikinis šokis – LAISVĖ‼

Galbūt teko girdėti tokius terminus kaip „baby star“, „medūza“, „hand stand“ ir visuomet norėjai išsiaiškinti, ką gi tai reiškia… O galbūt girdėjai apie tokius žmones kaip Marta Graham arba Isadora Duncan ir visuomet norėjai pasidomėti… O gal TU tiesiog mėgsti šokti prieš veidrodį ir dėl to tave dažnai vadina keistuoliu arba menininku??? Tuomet tavo vieta čia. Puiki galimybė susipažinti ir išbandyti keisčiausių pavadinimų judesius, pasidomėti aukščiausio lygio šokėjomis ir išreikšti visą save – be jokių taisyklių‼

Šiuolaikinio šokio užsiėmimai yra ne tik šiuo metu itin populiarėjantis šokio žanras, bet ir puiki priemonė pasilinksminti ir atsipalaiduoti. Čia mokysimės įvairių paradoksų – dailiai ištiesti koją, bet kreivai pasilenkti iki žemės. Tai reiškia, kad išmoksime baleto taisyklių, kurias vėliau laužysime‼ Didžiąją užsiėmimų dalį visgi užims šiuolaikinio šokio technika, žaidimai, improvizacija ir žinoma, TAVO kūryba.

Čia galime drąsiai būti savimi, nebijoti parodyti pačių kvailiausių judesių ir išsakyti beprotiškiausias mintis. Esame viena didelė šeima, kurioje vieni kitiems padedame ne tik patempti kojų pirštus, bet ir būname šalia ištikus bėdai. Tad būk drąsus, numesk į šalį visas abejones ir kartu ženkim į šiuolaikinio šokio pasaulį‼

Formuojamos dvi grupės – vyresnių ir pradinių klasių moksleiviams.

Čia galite pamatyti mūsų video

Šiuolaikinio šokio veikla 2021-2022 m. m.

Šokių sezoną pradėjome pažindindamiesi su šiuolaikiniu šokiu. Su mažosiomis šokėjomis internete stebėjome šiuolaikinio šokio spektaklį, o spalio mėnesį kartu su didžiųjų ir mažųjų grupe vykome į išvyką Klaipėdoje, kur ne tik aplankėme fotografijos parodą, bet ir pamatėme Klaipėdos Valstybinio Muzikinio teatro šokio spektaklį „Tikroji dinozaurų istorija“. Tiesa, išvyka buvo saviraiškos programos „Sustok, grakšti akimirka“ dalis. Programos metu turėjome ir fotosesiją, kurios metu jaunieji fotografai bandė įamžinti šokio akimirkas. Kartu su teatro būreliu organizavome ir vykdėme „Baltojo nieko“ koncertą. Mažosios šokėjos šiam koncertui kūrė ir ruošė šokį „Kiaulytės“. Pasiruošimas vyko kelis mėnesius, o pasirodyti moksleivių klubo bendruomenei ir tėveliams buvo itin smagu. Po koncerto vyresniųjų šokėjų grupė pradėjo ruoštis festivaliui-konkursui „Baltic Amber Palanga 2022“. Jaunosios šokėjos atliko šokį „Bangos“, kuris užėmė 3-ąją vietą. Taip pat nuotoliniame „Le Dance 2022“ festivalyje-konkurse dalyvavo ir mažosios šokėjos. Būtent šiam konkursui buvo sukurtas naujas šokis „Virė virė visi atsilošę“, pasakojantis istoriją apie pelytes. Likusį laiką iki vasaros skiriame pasiruošimui kitiems šokio konkursams ir ateinantiems koncertams.