Virbališkės takas 4 Palanga, LT-00127
(0 460) 48416
info@moksleiviuklubas.lt

Teatro studija „Kopų kaukės“

Vadovė Milginta Palubinskaitė

 

Milginta Palubinskaitė – aktorė, režisierė dirbanti Klaipėdos muzikiniame teatre.

„Esi nutrūktgalvis nuotykių ieškotojas? o gal tylus drovuolis? Nori susirasti daug naujų draugų ir kartu su jais leistis į nutrūktgalvišką teatro pasaulį, kuriame GALIMA VISKAS, KAS DRAUDŽIAMA tikrame pasaulyje???

Ateik pas mus į teatro studiją, kurioje kartu su kitais tokiais pat nutrūktgalviais ir drovuoliais leisimės į nepamirštamą teatro nuotykį, kalbėsimės apie save ir pasaulį, gersime arbatą su šokoladu, išdykausim, žaisim ir kvailiosim ir net statysim TIKRĄ SPEKTAKLĮ!!! SUSIDOMĖJAI?

Laukiu Tavęs Palangos moksleivių klube kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį. DUODU DANTĮ, BUS SMAGU!❤️❤️❤️😊

 

 
Užsiėmimų laikas:
Pirmadieniais ir trečiadieniais

14.00-14.45 – pradedantieji
15.00-16.35 – pažengę

 

Programa sudaryta, siekiant ugdyti vaikų bei jaunuolių kūrybingumą, reakciją, dėmesį, bei koncentraciją. Teatro užsiėmimų metu, teatrinėmis priemonėmis – (įvairiais balso ir kūno lavinimo pratimais, improvizacinėmis teatro užduotimis, kuriamais etiudais), bus siekiama ne tik pastatyti spektaklį, ar mokytis suorganizuoti bei pravesti renginius, bet bus skatinamas vaikų jaunuolių pasitikėjimas savimi, ugdomas jų kritinis mąstymas bei gebėjimas savarankiškai kelti sau tikslus bei įgyvendinti jiems, gyvenimo diktuojamus uždavinius, pasitelkus žaidybinius bei improvizacinius teatro elementus.