Virbališkės takas 4 Palanga, LT-00127
(8 460) 48416
info@moksleiviuklubas.lt

Žaidimų kūrimas su C++

Programos vadovas – KVK dr. Vytenis Sinkevičius, daug metų dirbęs robotikos srityje ir siūlo šio būrelio užsiėmimus kaip įvadą į programavimą ir dirbtino intelekto pasaulį. Bet kuriame kompiuteriniame žaidime visuomet dalyvauja du žaidėjai – žmogus, bandantis laimėti, ir kompiuterio „intelektas“, organizuojantis žaidimo scenas ir skirtas nugalėti žmogų. Užsiėmimų metu analizuosime kompiuterio „intelektą“, ugdysime programavimo C++ kalba įgūdžius, įvairiapusį loginį, algoritminį mąstymą, plėtosime kūrybiškumą, susipažinsime su žaidimų programų „vidiniu“ pasauliu.

Programa skirta 7-12 klasių moksleiviams, norintiems įgyti programavimo C++ kalba žinių, tam panaudojant kompiuterinių žaidimų kūrimo technologijas. Programos trukmė 9 mėnesiai. Programos intensyvumas – 1 kartą per savaitę. Pagrindinė ugdymo organizavimo forma – C++ programų kūrimas, derinimas ir testavimas. Programoje vaikai susipažins ir išbandys įvairius kompiuterinių žaidimų elementus, išmoks juos sujungti į visumą, kurs žaidimų scenarijus ir rašys jiems programas. Bus išbandomos ir modifikuojamos populiarių žaidimų programos.

Ši programa yra puikus įvadas į programavimą, fizikos ir matematikos dėsnius, kurie veikia realizuojant žaidimus. Kuriant žaidimus tobulinsime darbo komandoje, kūrybiškumo ir mąstymo įgūdžius. Moksleivių skaičius ugdymo grupėje – 10. Yra galimybė dirbti nuotoliniu būdu.