Virbališkės takas 4 Palanga, LT-00127
(0 460) 48416
info@moksleiviuklubas.lt

Įdomioji laboratorija

Vadovė Raimonda Aleksandravičienė

 

„Mėgstu gamtos mokslus, kurie visada stebina naujais atradimais ir iššūkiais. Myliu vaikus ir patinka su jais kartu žaisti, atrasti, tyrinėti, eksperimentuoti, stebėti. Su vaikais dalyvaujame įvairiuose gamtamoksliniuose konkursuose, vykstame į pažintines, gamtamokslines edukacijas, kurių metu labiau susipažįstame su gamtoje vykstančiais procesais.“

 

Užsiėmimų laikas:
Antradieniais

14.00-15.35 – I grupė
Penktadieniais
13.00-14.35 – II grupė

Įdomioji laboratorija skirta moksleiviams, kuriems patinka gamtos mokslai, nori patirti chemijos magiją, fizikos gudrybes, biologinius atradimus, mėgautis įdomiais eksperimentais. Per žaidybinį ir patyriminį ugdymą, moksleiviai ugdys  kūrybiškumą, išradingumą, smalsumą, lavins vaizduotę, nuolat tobulės.

Savo veiklose naudosime STEAM ugdymą (tai gamtos mokslų, technologijų, inžinerijos, menų ir matematikos mokymas), kuris padės moksleiviams įgytas žinias iš karto pritaikyti praktiškai. Turės galimybę kurti, projektuoti, eksperimentuoti ir išrasti. Grupinės veiklos metu moksleiviai mokinsis bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžių, išmoks pasidalinti darbais ir kartu rasti bendrus sprendimus.

Registracija į būrelį–>