Virbališkės takas 4 Palanga, LT-00127
(0 460) 48416
info@moksleiviuklubas.lt

SMART English

Vadovė Flavia Santos Adolfo

„Mano vardas Flavija, esu gyvybinga ir aistringa pedagogė, gimusi spalvingoje ir kultūriškai turtingoje Brazilijos žemėje. Didžiąją gyvenimo dalį gyvenau Jungtinėse Valstijose. Abiejų šalių kultūra, tradicijos ir papročiai padarė didelę įtaką mano mokymo stiliui kuriame atsispindi tiek braziliški tie amerkietiški elementai bei sąsajos. Mokymo metu stengiuosi įtraukti jaunus. Aš degu aistra mokyti ir tikiu, kad kiekviena diena – tai galimybė atrasti, augti ir kurti ilgai išliekančius prisiminimus“.

 

 

 

Užsiėmimų laikas:
Antradieniais ir ketvirtadieniais
13.00-13.45
14.30-15.15

SMART ENGLISH- anglų kalbos užsiėmimai nuotaikingai ir įdomiai!!! Užsiėmimuose bus gausu interaktyvių užsiėmimų, žaidimų ir nuotykių, tad anglų kalbos mokymasis taps įtrauki ir žavi patirtis.

Programos akcentai:

  • Interaktyvus mokymasis: vaikai praktine veikla, žaidimais ir realaus gyvenimo scenarijumi natūraliai ir įtraukiai vartos anglų kalbą.
  • Kūrybiniai darbai: rankdarbių bei pasakojimų metu integruotai kartu ugdomas kūrybiškumas ir kalbos žinios.
  • Kultūrų tyrinėjimas: susipažįstant su skirtingomis šalimis ir kultūromis vaikai įgys platesnę pasaulėžiūrą ir toleranciją.
  • Pasitikėjimo stiprinimas: organizuojamos įvairios veiklos. kurių metu vaikai galės atskleisti įvairius savo talentus, pademonstruoti savo kalbos įgūdžius bei tobulinti pasitikėjimą savimi.
  • Pažangos stebėjimas: reguliarūs vertinimai ir grįžtamojo ryšio teikimas leis pastebėti kiekvieno vaiko kalbos raidą.