Virbališkės takas 4 Palanga, LT-00127
(0 460) 48416
info@moksleiviuklubas.lt

Vaikų vasaros poilsio dienos stovykla „Atradimų vėjai” 2024 m.

Palangos moksleivių klubas kasmet vasaromis organizuoja  vaikų vasaros poilsio dienos stovyklą Palangos vaikams, kuri finansuojama Palangos miesto savivaldybės biudžeto lėšomis. Stovyklose siekiame tenkinti skirtingus vaikų poreikius, pomėgius ir ugdyti įvairius gebėjimus. (fizinį aktyvumą,  gamtamokslinį pažinimą (STEAM), kūrybinius, meninius, plėtojame socialines-emocines kompetencijas).

Stovyklos tikslas – organizuoti įdomias ir prasmingas veiklas vasaros atostogų metu, sudarant sąlygas mokinių saviraiškai, bendravimui, įsitraukimui į veiklas bei ugdant jų gebėjimus puikiai bendrauti ir bendradarbiauti.

Moksleiviai dalyvaus įvairiose edukacinėse programose, pažintiniuose, meniniuose ir kūrybiniuose užsiėmimuose,  keliaus į žygius, aktyviais ir  interaktyviais būdais susipažįns su Palanga.

2024 m. stovykloje bus organizuojamos 5 pamainos, kuriose vykdomos skirtingų krypčių veiklos. Kiekvienas vaikas, galės pasirinkti sau tinkamą pamainą pagal pomėgius ir interesus.

SVARBU:

  • Parinkite savo vaiko interesus ir pomėgius labiausiai atitinkančią pamainą, kad būtų įdomu ir vaikui ir vadovams.
  • Vaikas gali dalyvauti (registruotis) tik vienoje stovyklos pamainoje!
  • Jūsų registracija stovykloje bus patvirtinta tik gavus dalyvio sutartį.
  • Vienoje pamainoje dalyvaus 20 dalyvių.
  • Stovykla yra nemokama, tačiau reikės įsigyti priemones užsiėmimams (apie 10 – 12 eurų) .

Viena stovyklos pamaina truks penkias darbo dienas nuo 10 val. iki 14 val.

Registracija į stovyklas bus paskelbta gegužės 20 d. 10 val. Palangos moksleivių klubo Facebook paskyroje. 

 

1 pamaina. Birželio 17 – 21 dienomis. Dramaturginė pažinimo stovykla ,,JUODA – BALTA“

Šios stovyklos metu moksleiviai susipažins su šachmatų žaidimu, teatralizuos jį, mokysis vaidmenų kūrimo, viešojo kalbėjimo, ugdys saviraišką, pasitikėjimą savimi, drąsą. Sužinos kaip veikia teatro scenos ir užkulisiai. Užsiėmimų metu stovyklautojai kurs istorijas, mokysis jas inscenizuoti pasitelkus savo ir draugų kūnus. Pamainą užbaigs Palangos skulptūrų parke pristatydami performansą ,,Kur pradingo Karalienė?“.

Vaikų amžius –  7-11 metų. Vadovai: Milginta Palubisnkaitė, Saulius Rackevičius, Indrė Bučaitė

 

2 pamaina: Liepos 1-5 dienomis Sužinok. Išbandyk. Patirk.

Šioje pamainoje moksleiviai išbandys kūrybines veiklas, susipažins su komandinio darbo ypatumais. Kiekviena diena turės savo tematiką. Programos metu dėmesys bus skiriamas gamtos pažinimui, kūrybiškumui ugdyti, fiziniam aktyvumui. Vaikai sužinos vėjo, vandens ir žemės savybes bei paslaptis, per praktines veiklas ir išvykas susipažins su augalų ir gyvūnų pasauliu. Kiekviena diena prasidės/baigsis jogos pratimais. Dirbantys pedagogai sudomins įvairiomis veiklomis, ugdys socialines emocines kompetencijas ir neleis nuobodžiauti.

Vaikų amžius –  7-11 metų. Vadovai: Daiva Sangavičienė, Diana Ralauskienė, Kristina Nutautienė

 

3 pamaina: Liepos 1-5 dienomis. STEAM. Pasaulio švyturiai. 

STEAM stovyklos tema – Lietuvos ir pasaulio švyturiai. Įvairių užsiėmimų metus  bus ugdomos inžinerinės, konstravimo bei pažinimo kompetencijos. Stovyklautojai susipažins su Lietuvos ir Pasaulio švyturiais, sužinos jų reikšmę, ypatumus, svarbiausius bruožus. Praktinių veiklų metu laboratorijoje ir robotikos studijoje atliks planavimo, konstravimo bei inžinerines užduotis, kurs naujus projektus, atliks įvairias komandines užduotis bei bandymus. Veikla bus kaitaliojama su aktyviu poilsiu gamtoje, o dviračių žygio metu aplankys Švyturius esančius Šventojoje.

Vaikų amžius – 7-11 metų. Vadovai: Raimonda Aleksandravičienė, Rasa Tamošiūnė, Žilvinas Kažys

Svarbu: šios stovyklos metu būtina turėti tvarkingus dviračius, šalmus, liemenes.

 

4 pamaina: Liepos 8-12 dienomis. Life Hacks – išgyvenimo triukų stovykla. 

Tai daugiakalbė stovykla, kurios metu vaikai girdės ir pažins anglų, lietuvių, ispanų, portugalų, ukrainiečių kalbas. Organizuojamų veiklų metu stovyklautojai mokysis, kaip paprastai ir išradingai spręsti įvairias problemas, įgis praktinių įgūdžių, kaip lengvai įveikti sudėtingus kasdienio gyvenimo sunkumus. Užsiėmimuose vaikai lavins kalbinius įgūdžius, ugdys kritinį mąstymą, problemų sprendimo ir sprendimų priėmimo įgūdžius, susipažins su komandinio darbo subtilybėmis. Kiekviena stovyklos diena turės savo temas, o stovykloje dirbantys pedagogai vaikus įtrauks smagias  ir įdomias veiklas, ugdys jų kalbines bei socialines-emocines kompetencijas.

Vaikų amžius – 7-11 metų. Vadovai:  Maria Rossana Laurino Barizoni, Svitlana Burba, Flavia Adolfo Santos

 

5 pamaina: Rugpjūčio 12-16 dienomis. Gamtos namai.

Skautų stovykla ypatinga patirtis, skirta jauniems Palangos miesto moksleiviams nuo 8 iki 13 metų. Šios stovyklos programa subalansuota, apimanti įvairias veiklas, kurios skatina fizinį aktyvumą, pažintį su gamta, kūrybiškumą ir komandinį darbą. Ugdomųjų veiklų metu stovyklautojai turės galimybę susipažinti su skautiškomis vertybėmis, mokytis išgyventi lauke, dirbti komandoje ir ugdyti praktinius įgūdžius. Moksleiviai įgyvendins įvairius gamtos projektus, vaikščios gamtos takais, mokysis gyvenimo lauke subtilybių ir gerųjų gamtos priežiūros praktikų. Kūrybiškumo ir socialinių įgūdžių ugdymui numatytos teminės dirbtuvės, kūrybiniai užsiėmimai ir žaidimai, kurie skatins vaikus eksperimentuoti ir bendradarbiauti su kitais. Kiekviena diena stovykloje bus pilna įvairių nuotykių ir iššūkių, o stovyklos vadovai užtikrins saugią, įdomią ir įkvepiančią aplinką visiems dalyviams.

Vaikų amžius – 8-13 metų. Vadovai: Vadovai: Jurgita Paškevičienė, Lina Giedrienė