Virbališkės takas 4 Palanga, LT-00127
(8 460) 48416
info@moksleiviuklubas.lt

Atrask Palangą ir gauk picą ;)

Raskite 10 paslėptų istorinių žinučių Palangoje

Palanga – ne Lietuvoje! Taip buvo iki 1921 metų, kol nebuvo priimtas tarptautinio arbitražo komisijos sprendimas Palangą ir Šventąją grąžinti Lietuvai.

Grąžinimo šimtmečiui paminėti Palangos moksleivių klubas sudarė maršrutą, kuriame atrinkta ir pažymėta 10 įvairių istorinių vietų.

Data: 2021 m. gegužės 14-23 d., registracija  https://forms.gle/CnSW8QNRtaRkxRZQ6 , būtina priemonė – išmanus telefonas su internetiniu ryšiu.

Dalyvaudami renginyje pažinsite istorines Palangos vietas, pasigėrėsite jos gražumu, pakvėpuosite tyru oru, pagerinsite savo fizinę būklę, praleisite nepakartojamas akimirkas su brangiais žmonėmis ir praturtinsite tiek savo sielą, tiek kūną 😊.

Pasinaudokite nuostabia proga keliauti, atrasti, pažinti ir laimėti!

ŽYGIO EIGA

Susiruoškite žygiui:

 1. Sudarykite 4-6 asmenų komandą, sugalvokite jos pavadinimą;
 2. Apsirenkite tinkamai, bei apsiaukite patogiai. Naudinga turėti šviesą atspindinčias detales ant aprangos, jei į žygį keliausite tamsiu paros metu.
 3. Į kuprinę įsidėkite užkandžių, gėrimo, pledą jei norėsite prisėsti, pailsėti, pasigrožėti nuostabiomis Palangos vietomis.
 4. Pasiimkite pakrautą išmanųjį telefoną su internetiniu ryšiu.
 5. Žygio dalyviai privalo užsiregistruoti. Registracijos metu dalyviai turi pateikti:
 6. kontaktinius duomenis (vardas, pavardė, el. pašto adresas, mobilaus telefono nr.,);
 7. gimimo datą;
 8. komandos pavadinimą (jo pasirinkimas neribojamas, tačiau privalo būti etiškas).

Užsiregistruokite užpildydami žygio formą  https://forms.gle/rB7FHyGwRPsvKoPv7.
Registruodamasi komanda supranta, kad esant organizaciniam poreikiui, organizatorius gali susisiekti  su dalyviu jo nurodytu mobiliuoju telefonu ar el. paštu.

 1. Po registracijos gausite nuorodą į žygio pradžios tašką.
 2. Nuvykę į pradžios tašką ieškokite mėlynos žygio lentelės su QR kodu ir PMK ženklu.
 3. Nuskenuokite QR kodą. Gausite išsamią, įdomią, istorinę informaciją apie šią vietą bei užduotį, ką turite atlikti. Jei neturite QR kodo skaitymo programos, rekomenduojame pasisiųsti Free QR Scanner čia.
 4. Atlikę užduotį įkelkite ją ir paspauskite mygtuką “Pateikti”. Gausite nuorodą į kitą tašką.
 5. Taip turėsite rasti 10 paslėptų žinučių bei atlikti 10 užduočių.
 6. Įkėlę paskutinę užduotį gausite nuorodą kaip ir kur pasiimti savo didelę, nuostabią šeimyninę picą, gėrimą ir kuponą, suteikiantį 50% nuolaidą dienos bilietui didžiausiame Lietuvoje batutų parke (kuponas skiriamas kiekvienam žygio dalyviui iki 15 metų).
 7. Papildomais specialiais prizais bus apdovanoti dalyviai už išradingiausiai, įdomiausiai, juokingiausiai atliktas užduotis.

Puikaus jums žygio, nuostabių akimirkų kartu, smagių patyrimų, nuotaikingų prisiminimų!

AKTUALI INFORMACIJA DĖL PRIZŲ

Picas žygio dalyviams gamins Eat Joda Pica. Picerija  pirmadieniais ir antradieniais nedirba, tad prizus galėsite atsiimti kitomis dienomis (III, IV, VII nuo 11 iki 21 val. V, VI nuo 10–22).

Kuponai, kurie suteiks 50% nuolaidą dienos bilietui didžiausiame Lietuvoje batutų parke skiriami kiekvienam žygio dalyviui iki 15 metų,. Jie bus siunčiami registracijos metu nurodytu el. paštu.

Prizai už išradingiausias, įdomiausias ir juokingiausias nuotraukas bus įteikti iki gegužės 28 dienos. Laimėtojai bus informuojami Palangos moksleivių klubo Facebook paskyroje bei el. paštu.

!!! Picų skaičius ribotas, todėl kai užsiregistravusių komandų skaičius viršys nustatytą ribą, vaišinti picomis nebegalėsime!!!.  Skubėkite registruotis!

SVARBU ŽINOTI:

 • Asmenys iki 18 metų amžiaus užsiregistruodami patvirtina, kad yra gautas jų tėvų ar globėjų sutikimas dėl jų dalyvavimo žygyje, kurie prisiima visišką atsakomybę už juos.
 • Dalyvių iki 16 metų amžiaus komandoje turi būti nors vienas suaugęs arba registracijos formoje nurodomas juos prižiūrintis asmuo, tuo pačiu metu (paraleliai) dalyvauja žygyje su kita komanda.
 • Registruodamasi komanda patvirtina, kad supranta, jog dalyvavimas žygyje yra susijęs su fizinių galimybių išbandymu, taip pat patvirtina, kad žygio dalyviai yra pakankamai sveiki dalyvauti žygyje. Jeigu kuris nors komandos narys pasijunta prastai ir/arba pačiam dalyviui kyla abejonių dėl savo sveikatos būklės ir galimybių tęsti žygį, dalyvis privalo nutraukti savo dalyvavimą žygyje ir pasirūpinti kas jį pasiims.
 • Dalyviai supranta ir patvirtina, kad Organizatoriai neatsako už dalyvių sveikatai ar gyvybei sukeltą pavojų ir neatlygins turtinės ar neturtinės žalos. Visa rizika ir atsakomybė dėl dalyvių sveikatos sutrikimų, sužalojimų, nelaimingų atsitikimų žalos dalyvio sveikatai, gyvybei ir turtui, atsiradusių dalyvaujant žygyje, tenka tik dalyviams.
 • Dalyviai atsako už savo veiksmais ar neveikimu padarytą žalą gamtai, laukinei gyvūnijai, kitų dalyvių sveikatai, gyvybei ir turtui.
 • Kiekvienas žygio dalyvis registruodamasis yra informuojamas ir supranta, kad Organizatorius, vadovaudamasis savo teisėtu interesu populiarinti savo veiklą bei siekti žygio tikslų, gali viešinti nuotraukas ir/ar filmuotą medžiagą Organizatoriaus ar Palangos miesto savivaldybės internetinėse svetainėse, socialiniuose tinkluose bei žiniasklaidoje.

ŽYGIO DALYVIAMS DRAUDŽIAMA

 • Bet kokia forma reikšti nepakantumą, žeminti ar tyčiotis iš kitų žygio dalyvių;
 • Pažeidinėti viešąją tvarką, kelių eismo taisykles ar kitas taisykles;
 • Šiukšlinti žygio maršrute;
 • Vartoti alkoholinius gėrimus ir psichotropines medžiagas;
 • Kurti laužus;
 • Niokoti informacinius, gamtos ir kultūros paveldo objektus, augmeniją ir gyvūniją.

ŽYGIO DALYVIAI GALI BŪTI DISKVALIFIKUOTI, JEI

 • Neįveikė visos trasos, suranda ne visus nurodytus objektus ir/arba neatliko arba neįkėlė atliktų užduočių;
 • Kilus įtarimui dėl sukčiavimo, apgaudinėjimo, nesąžiningumo.

Renginį remia

Mūsų draugai