Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Kontaktai

Susisiekite su mumis

Mūsų adresas:
Vasario 16-osios g. 6
Palanga
Moksleivių klubo kodas

190275851
Telefonas

8 460 48416
8 682 30504

el.paštas:
moksleiviuklubas@gmail.com

Mūsų puslapis Facebook

Gitaros studija

Vadovė: Rima Griciutė

Dažnai pagalvoji kaip išmokti groti gitara? Įdomu kaip vyksta gitaros pamokos? Pamokėlėse išmoksi: kūrinius groti iš natų ir tabulatūros, akordų dešinės rankos kombinacijos ir grojimo pirštais, akompanimento – gitaros akordai laisvomis stygomis, tradiciniai akordai ir kt., pasirinktų dainų atlikimo – turėsi galimybę pasirinkti norimą dainą ir išmokti ją atlikti, taip pat šiuolaikinių stilių grojimo, dainavimo iš natų (solinio grojimo ir dainavimo), bei kitų gitaros paslapčių.

 

Gitaros pamokos skirtos tau, jeigu tu:

  • Manai, kad privalai užlipti ant scenos;
  • Galvoji, kad gitaros stygos puikiai skamba laužo šviesoje;
  • Nori nustebinti šeimyną ir bičiulius.

Programos esmė: programa skirta visiems vaikams, norintiems išmokti groti gitara, pažinti save, išmokti per muziką reikšti jausmus, nuotaiką, improvizuoti. Ši programa skatina vaiko meninį - kūrybinį aktyvumą, lavina jų psichologinį bei socialinį mąstymą, gilina žinias.

Programos turinys: grupinių pamokų metu vaikai ir jaunuoliai susipažins su grojimo gitara ir muzikos teorijos pradmenimis, mokysis klausyti, analizuoti bei atlikti įvairius muzikos kūrinius. Užsiėmimų metu ugdytiniai ne tik išmoks groti gitara – jie išmoks sistemingai dirbti, naudingai praleisti savo laisvalaikį, taps drąsesni bei įgis daugiau pasitikėjimo savo jėgomis ir sugebėjimais taps savarankiškesni ir atsakingesni, išlavins savo muzikinį ir estetinį skonį, orientuosis muzikos stiliuose ir žanruose bei įgis koncertinės patirties.

Numatomos veiklos: gitaros valdymo technika, muzikos teorija, improvizacija. Bendradarbiavimas su kitomis asociacijomis, mokymo įstaigomis, prisidedant prie NVŠ programų sudarymo, vykdymo ir įgyvendinimo. Dalyvauti kultūros, meno, švietimo, sveikatos ir kitose socialinėse ar kitokiose tikslinėse programose.

Naudos vaikams pagrindimas: daug specializuotų tyrimų atlikę programos kūrėjai teigia, kad muzikavimas grupėje tiesiogiai veikia socialinį besimokančiųjų elgesį. Grupiniai užsiėmimai neabejotinai skatina mokinių socializaciją, lavina komunikacinius gebėjimus – mokiniai mokosi susikaupti, bendradarbiauti su kitais grupės nariais, nuosekliai dirbti. Muzikuojant ugdomas bendrystės jausmas, todėl tokius užsiėmimus taip pat turėtų rinktis nedrąsūs, socialiai pažeidžiami vaikai, paaugliai. Programos įgyvendinimas suteikia realias galimybes suformuoti fiziškai, emociškai ir kūrybiškai stabilią, ir stiprią asmenybę, kuri ateityje drąsiai ir tvirtai žengs gyvenimo keliu.