Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Kontaktai

Susisiekite su mumis

Mūsų adresas:
Vasario 16-osios g. 6
Palanga
Moksleivių klubo kodas

190275851
Telefonas

8 460 48416
8 682 30504

el.paštas:
moksleiviuklubas@gmail.com

Mūsų puslapis Facebook

,,Kikilis" ,,Trimitatyje"

Kovo 9-10 d. minint Lietuvos Valstybės atkūrimo 100-ąsias metines Palangoje vyko Žemaitijos ir Klaipėdos krašto tautinės muzikos festivalis „Trimitatis“, kurį rengė Tautinės muzikos asociacija ir Palangos Stasio Vainiūno meno mokykla.

Tautinių instrumentų ansamblių ir orkestrų festivalis „Trimitatis" kasmet vyksta nuo 2001 metų. Jau XVIII festivalyje dalyvauja visų tautinių instrumentų žanrų kolektyvai: tradicinių kanklių, skudučių, birbynių, koncertinių kanklių, folkloro ansambliai, mišrūs tautinių instrumentų ansambliai ir orkestrai, vokalinės grupės, šokių kolektyvai.

Festivalyje dalyvavo apie 60 kolektyvų, kuriuose tautiniais instrumentais muzikavo bei šoko apie 700 jaunųjų atlikėjų iš visos Lietuvos. 

Palangos moksleivių klubą atstovavo Folkloro muzikos ansamblis ,,Kikilis".

Vakarų Lietuvos šachmatų turnyras
,,Lietuvos šimtmetis"

Kovo 3 dieną Palangos moksleivių klube vyko Vakarų Lietuvos mokinių komandinių greitųjų šachmatų turnyras „Lietuvos šimtmetis“. Turnyro tikslas – populiarinti šachmatų sportą Vakarų Lietuvos mokinių tarpe.
Įtemptoje ir įnirtingoje kovoje varžėsi penkios komandos iš Klaipėdos, Gargždų, Kretingos ir Palangos. Pirmąją ir antrąją vietas garbingai pelnė Gargždų sporto mokyklos auklėtiniai (treneris Zigmas Bitinas). Trečiąją vietą laimėjo išskirtinai merginų komanda iš Kretingos (trenerė Asta Izdelienė). Ačiū visiems dalyviams ir turnyro organizatoriui Sauliui Rackevičiui.