Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Kontaktai

Susisiekite su mumis

Mūsų adresas:
Vasario 16-osios g. 6
Palanga

Įstaigos kodas:
190275851

Telefonas:
8 460 48416
8 682 30504

el.paštas:
moksleiviuklubas@gmail.com

 

Mūsų puslapis Facebook

Dailės studija "Spalvų sala"

Vadovė - Živilė Malūkaitė, dailės ir keramikos mokytoja, įgijusi daug geros patirties. Kūrybiniai vaikų darbai ne kartą buvo eksponuoti Stokholme, Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir kt. Vaikai dalyvauja kūrybinėse vasaros stovyklose. ,,Žinau, kaip smagu draugų būryje piešti, lipdyti, lankstyti iš popieriaus, konstruoti iš gamtinės medžiagos skulptūras. Kviečiu drauge įgyvendinti ir savo kūrybines idėjas."

’’Spalvų sala’’ – tai erdvė kur gimsta netikėti, spontaniški, fantastiški sumanymai. Čia galima Paslapčių Ausiai išsakyti savo Idėją ir Kūrybinio Vėjo pagalba ją įgyvendinti. Piešdami, tapydami, lipdydami,  modeliuodami ir žaisdami, visi kartu mes kursime savo spalvų pasaulį. 

Dailės programoje ’’Spalvų sala’’ vaikai yra skatinami laisvai išskleisti savo kūrybinius gebėjimus. Veiklos persipina su žaidimų elementais, padedančiais kurti žaismingą, kūrybinę atmosferą. Užsiėmimų metu piešdami, tapydami, darydami grafinius atspaudus, modeliuodami iš įvairių medžiagų patiria ne tik daug teigiamų emocijų, bet ir miklina pirštus, stiprina dėmesio koncentraciją, lavina erdvinį mąstymą bei vaizduotę. O tai teigiamai atsiliepia vaiko psichinei sveikatai, stiprėja pasitikėjimo savimi jausmas, vaikas patiria kūrybinio impulso džiaugsmą.

 

Numatomos veiklos:
Popieriaus plastika.
Modeliavimas iš molio ir kitų medžiagų.
Tapyba.
Piešimas
Koliažas.
Monotipija.
Kūryba iš antrinių žaliavų.
Origami.
Mišrios technikos su smėliu.

Štai ką veiksime:

Anglų kalbos stovykla
„Adventureland“ / „Nuotykių žemė“ (2019 m.)

 Palangos moksleivių klubas šiemet organizuoja vasaros dienos stovyklą anglų kalba vaikams nuo 6 iki 12 metų. Stovyklos programa pateikiama čia.

 

Anglų kalbos stovykla „Adventureland" / „Nuotykių žemė", darbo dienomis nuo 10 iki 14 val., 5 dienų kainą - 30 eurų.

Stovykla vyks šiomis datomis:

2019 m. liepos 15 - 19 d.;

2019 m. liepos 22-26 d..

Registracija: https://forms.gle/6XBeXek52ZpAgGL16