Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Kontaktai

Susisiekite su mumis

Mūsų adresas:
Virbališkės takas 4
Palanga, LT-
00127 

(Palangos pradinėje mokykloje)

Įstaigos kodas:

190275851

Telefonas:

(8 460) 48416

el. paštas:

moksleiviuklubas@gmail.com 

Mūsų puslapis Facebook

Dailės studija "Spalvų sala"

Vadovė - Živilė Malūkaitė, dailės ir keramikos mokytoja, įgijusi daug geros patirties. Kūrybiniai vaikų darbai ne kartą buvo eksponuoti Stokholme, Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir kt. Vaikai dalyvauja kūrybinėse vasaros stovyklose. ,,Žinau, kaip smagu draugų būryje piešti, lipdyti, lankstyti iš popieriaus, konstruoti iš gamtinės medžiagos skulptūras. Kviečiu drauge įgyvendinti ir savo kūrybines idėjas."

’’Spalvų sala’’ – tai erdvė kur gimsta netikėti, spontaniški, fantastiški sumanymai. Čia galima Paslapčių Ausiai išsakyti savo Idėją ir Kūrybinio Vėjo pagalba ją įgyvendinti. Piešdami, tapydami, lipdydami,  modeliuodami ir žaisdami, visi kartu mes kursime savo spalvų pasaulį. 

Dailės programoje ’’Spalvų sala’’ vaikai yra skatinami laisvai išskleisti savo kūrybinius gebėjimus. Veiklos persipina su žaidimų elementais, padedančiais kurti žaismingą, kūrybinę atmosferą. Užsiėmimų metu piešdami, tapydami, darydami grafinius atspaudus, modeliuodami iš įvairių medžiagų patiria ne tik daug teigiamų emocijų, bet ir miklina pirštus, stiprina dėmesio koncentraciją, lavina erdvinį mąstymą bei vaizduotę. O tai teigiamai atsiliepia vaiko psichinei sveikatai, stiprėja pasitikėjimo savimi jausmas, vaikas patiria kūrybinio impulso džiaugsmą.

 

Numatomos veiklos:
Popieriaus plastika.
Modeliavimas iš molio ir kitų medžiagų.
Tapyba.
Piešimas
Koliažas.
Monotipija.
Kūryba iš antrinių žaliavų.
Origami.
Mišrios technikos su smėliu.

Štai ką veiksime: