Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Kontaktai

Susisiekite su mumis

Mūsų adresas:
Vasario 16-osios g. 6
Palanga

Įstaigos kodas:
190275851

Telefonas:
8 460 48416
8 682 30504

el.paštas:
moksleiviuklubas@gmail.com

 

Mūsų puslapis Facebook

Folkloro ansamblis "Kikilis"

Ansamblio vadovė -Diana Šeduikienė, mokytoja metodininkė, kuriai etnokultūra - gyvenimo būdas. Ji aktyviai, pasitelkdama kūrybą bei gerą nuotaiką, ugdo ir supažindina įvairaus amžiaus vaikus bei jų tėvelius su liaudies tradicijomis, įsuka į kalendorinių švenčių ratą.

Folkloro ansamblio „Kikilis“ vaikai – linksmi ir pasiutę, mėgstantys bendrauti per liaudies dainą, šokį, žaidimus, tradicinę muziką. Jų pomėgis – kraštotyrinės kelionės, tradicinių amatų pažinimas. Jie – įvairių etnostovyklų, folkloro festivalių, konkursų, Dainų švenčių dalyviai. Jei nori prisijungti – ateik !

Folkloro ansamblio tikslas suburti jaunimą, besidomintį savo krašto tradicijomis ir papročiais. Per dainavimą, muzikavimą, liaudies šokį, žaidimus perteikti etnokultūrines žinias. Įvairių edukacinių užsiėmimų kraštotyrinių kelionių, stovyklų metu supažindinti vaikus su kuo įvairesnėmis etnokultūrinėmis apraiškomis. Į ansamblio veiklą įtraukti visą šeimą.

Užsiėmimų metu dainuojamos liaudies dainos, žaidžiamo liaudies žaidimai, šokami liaudies šokiai, rateliai, grojama liaudies instrumentais. Organizuojamos įvairios teminės programos, besiremiančios kalendorinėmis šventėmis. Dalyvaujama su etnine kultūra susijusiuose edukaciniuose užsiėmimuose.

Kikilis - "Baltų raštuose"

Rugsėjo 23 d. "Kikilio" muzikantai Laurynas Bauža bei Vrinda ir Gita Rackevičiūtės kartu su Palangos Stasio Vainiūno tradicinių instrumentų ansambliu "Ruzgelė" (mokytoja Jurgita Petkutė-Marcinkienė) atstovavo savo kraštą IX tarptautiniame vaikų ir jaunimo folkloro ansamblių festivalyje "Baltų raštai 2017" Kaune.

 

Akimirkos iš "Kikilio" veiklos

1 nuotr. - Mes smalsūs - ne tik dainuojame, šokame, muzikuojame, bet domimės ir tradiciniais amatais. Viešnagė V. Valiušio keramikos muziejuje Ukmergės raj. ( 2016 m. birželis)
2 nuotr. -  "Kikilio" vaikai ruošiasi 2016 metų Moksleivių dainų šventei
3 nuotr. - Tokie puikūs buvome 2014 metais Lietuvos Dainų šventės apžiūroje

4 nuotr. - Savo krašto pažinimas svarbus mums kiekvienam. Kelionė į Rumšiškių buities muziejų ( 2015 m. birželis)