Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Kontaktai

Susisiekite su mumis

Mūsų adresas:
Vasario 16-osios g. 6
Palanga
Moksleivių klubo kodas

190275851
Telefonas

8 460 48416
8 682 30504

el.paštas:
moksleiviuklubas@gmail.com

Mūsų puslapis Facebook

Idėjų dirbtuvės

Vadovė - Živilė Malūkaitė, dailės ir keramikos mokytoja, įgijusi daug geros patirties. Kūrybiniai vaikų darbai ne kartą buvo eksponuoti Stokholme, Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir kt. Vaikai dalyvauja kūrybinėse vasaros stovyklose. ,,Žinau, kaip smagu draugų būryje piešti, lipdyti, lankstyti iš popieriaus, konstruoti iš gamtinės medžiagos skulptūras. Kviečiu drauge įgyvendinti ir savo kūrybines idėjas."

’’Idėjų dirbtuvės’’ – tai erdvė kur gimsta netikėti, spontaniški, fantastiški sumanymai. Čia galima Paslapčių Ausiai išsakyti savo Idėją ir Kūrybinio Vėjo pagalba ją įgyvendinti. Piešdami, tapydami,  lipdydami,  modeliuodami ir žaisdami, visi kartu mes kursime savo spalvų pasaulį. 

Dailės programoje ”Idėjų dirbtuvės" vaikai yra skatinami laisvai išskleisti savo kūrybinius gebėjimus. Veiklos persipina su žaidimų elementais, padedančiais kurti žaismingą, kūrybinę atmosferą. Užsiėmimų metu piešdami, tapydami, darydami grafinius atspaudus, modeliuodami iš įvairių medžiagų patiria ne tik daug teigiamų emocijų, bet ir miklina pirštus, stiprina dėmesio koncentraciją, lavina erdvinį mąstymą bei vaizduotę. O tai teigiamai atsiliepia vaiko psichinei sveikatai, stiprėja pasitikėjimo savimi jausmas, vaikas patiria kūrybinio impulso džiaugsmą.

 

Numatomos veiklos:
Popieriaus plastika.
Modeliavimas iš molio ir kitų medžiagų.
Tapyba.
Piešimas
Koliažas.
Monotipija.
Kūryba iš antrinių žaliavų.
Origami.
Mišrios technikos su smėliu.

Štai ką veiksime: