Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Kontaktai

Susisiekite su mumis

Mūsų adresas:
Vasario 16-osios g. 6
Palanga

Įstaigos kodas:
190275851

Telefonas:
8 460 48416
8 682 30504

el.paštas:
moksleiviuklubas@gmail.com

 

Mūsų puslapis Facebook

Rankdarbių dirbtuvėlės „Guzikas“

Užsiėmimus ves Diana Rakauskienė bei etnoklubo "Mėguva" narės.

Labas, ar žinai kas yra LAUMĖS? Tai tokios dailios būtybės, deivės, kurios patekėjus jaunam mėnuliui, renkasi prie upių, ežerų, pelkių, rasotose pievose. Čia šoka ratelius, linksminasi. Jos ne tik linksmos, bet ir darbščios. Pati įžymiausia Lietuvos laumė yra Vaiva. Tikrai žinai, kad Vaiva išaudė stebuklingo grožio juostą, kuria susižavėjo dievas Perkūnas. Ją gali pamatyti danguje, kai lyja šviečiant saulei.
O ar žinai, kad ir mūsų Palangos miestelyje yra tokia paslaptinga vieta, kurioje apsilanko laumės ? 

Palangos laumės yra įsikūrusios Ronžės upelio slėnyje, netoli moksleivių klubo.  Palangiškės yra darbščios, sumanios bei mėgsta pasidalinti savo sugebėjimais su kitais.

Rankdarbių dirbtuvėlėse „GUZIKAS“ galėsi daugiau sužinoti apie mūsų drauges laumes, jų darbus, pokštus ir išmokti tai, ką jos moka. Kartu bandysime įminti mezgimo, nėrimo, skiautinių siuvimo, vėlimo, audimo paslaptis. Net nepajusi, kaip tavo darbščios rankos, ims kurti mažus ir didelius stebuklus. Savo sukurtais darbeliais pradžiuginsi draugus ir artimuosius, tokių dovanų nenusipirksi jokioje parduotuvėje!

Laukiame tavęs Rankdarbių dirbtuvėlėse „GUZIKAS“. Gali kartu atsivesti ir savo draugus, mamą arba močiutę, vietos užteks visiems! 

Akimirkos