Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Kontaktai

Susisiekite su mumis

Mūsų adresas:
Virbališkės takas 4
00127 Palanga

(Palangos pradinėje mokykloje)

Įstaigos kodas:

190275851

Telefonas:

(8 460) 48416

el. paštas:

moksleiviuklubas@gmail.com

 

Mūsų puslapis Facebook

Užsiėmimų tvarkaraštis

2019-2020 m.m.

Visi užsiėmimai, išskyrus šokius, vyks adresu Virbališkės takas 4, Palanga (Palangos pradinės mokyklos pastatas).

Šokių užsiėmimai kurį laiką vyks senosiose patalpose adresu Vasario 16-osios g. 6, Palanga.

Užsiėmimų 

pavadinimas

Užsiėmimų vieta

I

II

III

IV

V

Folkloro ansamblis “Kikilis”

(Diana Šeduikienė)

 302 kab.

Folkloro studija 

 

 

13.00-15.25

 

12.15-14.40

Šachmatų būrelis (Saulius Rackevičius)

202 kab.

Mąstymo studija 

16.00-17.35

 

15.00-16.35

 

 

Ispanų kalba

(Rossana Barizoni)

303 kab.

Lavinamoji studija 

 

 

 

 

I gr.

13.00-13.45

II gr. 

14.00-14.45 

Žaidimų studija

(Inesa Bundulienė)

303 kab.

Lavinamoji studija  

14.00-15.35

 

 

 

 

Skaitmeninės fotografijos studija (Jurgita Brazauskienė)

310 kab.

Kompiuterių studija 

 

II gr.

15.00-16.35 

 

I gr.

14.00-14.45 

 

Dailės studija

“Spalvų sala”

(Živilė Malūkaitė)

304 kab.

Menų dirbtuvės 

 

17.00-18.35 

 

 

 

Pramoginiai šokiai (Daiva Sangavičienė)

1 salė

18.00-20.30

 

 

18.00-20.30

 

Programavimas 

C kalba su Arduino kompiuteriu

(Vytenis Sinkevičius)

310 kab.

Kompiuterių studija 

 

 16.00-18.00 

 

 

 

Kūrybinės dirbtuvės “Guzikas”

(Diana Rakauskienė)

304 kab.

Menų dirbtuvės

 

15.00-16.35 

 

15.00-16.35

 

Dramos studija

“Žaidžiame teatrą”

(Rimtautė Radzevičienė)

 113 kab.

Aktų salė

 

 

16.00-17.35

 

 

Robotikos studija

(Rasa Tamošiūnė)

310 kab.

Kompiuterių studija 

 

 

 

I gr.

13.15-14.45

16.30-17.45

II gr.

15.00-16.15

 

 

Įdomioji laboratorija

(Raimonda Aleksandravičienė)

203 kab.

Laboratorija 

 

14:00-15.35

 

15.00-16.35

 

Jūrų skautai

(Jurgita Paškevičienė)

202 kab.

Mąstymo studija 

 15.00-16.00

  

 

 

  

Šokio studija“Way of move”

(Gabrielė Raudytė)

1 salė

 

15.15-16.10 (vyresni)

16.15-17.10 (vaikai)

 

15.15-16.10 (vyresni)

16.15-17.10 (vaikai)

 

Salsa vaikams

(Gabrielė Raudytė)

1 salė

 

17.15-18.10 (salsa)

 

17.00-18.10 (salsa)

 

Muzikavimo studija (Aistė Strakšienė)

 311 kab.

Muzikos studija

14.00-15.35

 

14.00-15.35 

 

 

DJ ir garso studija (Žilvinas Kažys)

 311 kab.

Muzikos studija 

 

 

16.00-17.35

 

 

Lyderystės ir verslumo klubas

(Laimutė Gegieckienė)

303 kab.

Lavinamoji studija  

 

 16.00-17.35

 

 

 

  Atnaujinta 2019-09-11