Virbališkės takas 4 Palanga, LT-00127
(0 460) 48416
info@moksleiviuklubas.lt

Šachmatų renginiai

Paskutinį balandžio savaitgalį įvyko du šachmatų renginiai. Balandžio 27 d. šeštadienį Klaipėdoje ,,Amberton” viešbučio salėje įvyko 16 m. ir jaunesnių mokinių greitųjų šachmatų respublikinės varžybos, kuriose dalyvavo 52 moksleiviai. Trys iš jų atstovavo Palangos moksleivių klubą. Geriausiai pasirodė ketvirtokas Šarūnas Dautartas, pelnęs  5 taškus iš 7 galimų. Bendroje įskaitoje jis užėmė 9 vietą, o savo amžiaus grupėje iki 12 metų buvo antras! Sveikiname!  Gabrielius Nutautas pelnė 4 taškus ir bendroje įskaitoje buvo 20-tas. Po ilgos pertraukos vėl dalyvavęs varžybose Donatas Ramanauskas pelnė 3 taškus ir  pateko į 25-35vietas užėmusių grupę.

Balandžio 28 d. sekmadienį Palangos turguje įvyko ,,Žaibo” šachmatų varžybos ,,Jurgio” taurei laimėti, kurias pravedė Palangos moksleivių klubo šachmatų vadovas Saulius Rackevičius. Šias varžybas galime pavadinti respublikinėmis, nes jose dalyvavo  ne tik vietiniai palangiškiai, bet ir svečiai iš Vilniaus bei Radviliškio, viso 16 šachmatininkų. Visgi ant nugalėtojų pakylos  po beveik 5 valandų dvikovų lipo tik palangiškiai – tai 3 vietą  užėmęs Vilius Martusevičius, antrą vietą užėmęs Saulius Rackevičius bei nugalėtoju tapęs Andrius Ogiala. Apdovanotas buvo ir jauniausias  turnyro dalyvis – Palangos moksleivių klubo šachmatų būrelio dešimtmetis Šarūnas Dautartas. Prizą gavo ir vyriausias dalyvis – 77 metų Vytautas Pocius. Dėkojame rėmėjams, įsteigusiems apdovanojimus.