Virbališkės takas 4 Palanga, LT-00127
(0 460) 48416
info@moksleiviuklubas.lt

Konferencija „Ką gali vadovas?…”

Konferencija „Ką gali vadovas?…”

Nuolat besikeičiant švietimo sistema kelia įvairius iššūkius švietimo įstaigų vadovams. Dažnai kyla klausimai: Ar tikrai darau tai ką reikia? Ar tai ką darau yra vertinga? Gal yra geresnių būdų rezultatams pasiekti? O gal galiu padaryti tai ko dar niekada nedariau? Palangos moksleivių klubo direktorei Eglei Mackie kilo mintis – suorganizuoti renginį, kurio metu įvairių švietimo įstaigų vadovai galėtų pasidalinti savo patirtimi bei kylančių iššūkių įveikimo būdais, vadovaujant įstaigai, diegiant pokyčius, inovatyvias idėjas.

2022 m. gegužės 12 dieną daugiau nei 130 įvairių Lietuvos švietimo įstaigų vadovai iš visos Lietuvos rinkosi Palangos kurhauze į konferenciją „Ką gali vadovas?…“. Dalyvius pasveikino Lietuvos Respublikos švietimo ir sporto ministerijos švietimo kokybės ir regioninės politikos departamento Regioninės politikos analizės skyriaus vyriausioji specialistė Lina Kantautienė, kuri akcentavo, jog svarbu intonacija, kuria tarsime pavadinimą: su optimizmu ar bejėgiškumu. Palangos miesto savivaldybės administracijos švietimo skyriaus vedėja palinkėjo daug galimybių sudėti į pavadinimo gale esantį daugtaškį.

Konferencijos metu net 12 švietimo įstaigų vadovų pasidalino savo patirtimi, pasiekimais ir iššūkiais, kylančiais jų kasdieniniame darbe, kuriant ir įgyvendinant pokyčius, motyvuojant darbuotojus, kuriant bei tobulinant įstaigų valdymo strategijas.

Renginio dalyviai pasisėmė įvairių idėjų, pasidalino mintimis bei patarimais, užmezgė bendradarbiavimo ryšius, uždegė kibirkštėlę mintyse ir širdyse veikti ir kurti šiuolaikiškas bei inovatyvias švietimo įstaigas su laimingais darbuotojais ir vaikais.

Konferencijos pranešimai: 

Konferencijos dalyvių apklausa

Konferencijos programą rasite čia – Konferencijos programa.

Konferencijos nuostatai skelbiami čia.